فین تک (فناوری مالی) چیست؟ و فین تک در عمل چگو...

 از فناوری مالی (فین تک) برای توصیف فناوری جدیدی استفاده می شود که می خواهد تحویل و استفاده از خدمات مالی را بهبود بخشد و خودکار کند. هسته اصلی آن ، استفاده از فین تک برای کمک به شرکت ها ، صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان است تا بتوانند با استفاده از نرم افزارها و الگوریتم های تخصصی که در رایانه ها و به طور فزاینده ای در تلفن های هوشمند استفاده می شوند ، عملیات مالی ، فرآیندها و زندگی خود را مدیریت کنند.

بلاکچین و بیت کوین چیست؟ فرق بین بیت کوین با ...

بلاکچین پیچیده به نظر می رسد و قطعاً می تواند باشد اما مفهوم اصلی آن کاملاً ساده است.بلاکچین نوعی پایگاه داده است. برای اینکه بتوانید بلاکچین را درک کنید کمک می کند تا ابتدا درک کنید که یک پایگاه داده در واقع چیست.بانک اطلاعاتی مجموعه ای از اطلاعات است که به صورت الکترونیکی روی سیستم رایانه ای ذخیره می شود. اطلاعات یا داده ها در پایگاه داده ها به طور معمول در قالب جدول ساخته می شوند تا امکان جستجو و فیلتر کردن اطلاعات خاص را فراهم کنند.

اینترنت اشیا (IoT) چیست؟ و چگونه کار می کند؟ چه...

به طور خلاصه ، اینترنت اشیا مفهوم اتصال هر دستگاهی (به شرط داشتن سوئیچ روشن / خاموش) به اینترنت و سایر دستگاه های متصل است. اینترنت اشیا یک شبکه عظیم از چیزها و افراد متصل است همه آنها اطلاعات مربوط به روش استفاده و محیط پیرامون خود را جمع آوری و به اشتراک می گذارند.

واقعیت افزوده چیست؟ و فرق بین واقعیت افزوده ...

واقعیت افزوده (AR) نسخه پیشرفته ای از دنیای فیزیکی واقعی است که با استفاده از عناصر بصری دیجیتال ، صدا یا سایر محرک های حسی تحویل داده شده از طریق فناوری به دست می آید.این یک روند رو به رشد در میان شرکت های درگیر در محاسبات موبایل و به ویژه برنامه های تجاری است.

واقعیت مجازی چیست؟ چه کاربردی دارد؟

واقعیت مجازی (VR) به یک شبیه سازی تولید شده توسط رایانه گفته می شود که در آن فرد می تواند در یک محیط مصنوعی سه بعدی با استفاده از دستگاه های الکترونیکی مانند: عینک مخصوص با صفحه یا دستکش مجهز به سنسور تعامل داشته باشد. در این محیط مصنوعی شبیه سازی شده کاربر می تواند تجربه ای واقعی از احساس را داشته باشد. درک واقعیت مجازی مفهوم واقعیت مجازی بر اساس ترکیب طبیعی دو کلمه ساخته شده است: مجازی و واقعی. اولی به معنای "تقریبا" یا "مفهومی" است که منجر به تجربه

فناوری اطلاعات (IT) چیست؟

فناوری اطلاعات (IT) به هر آنچه که مشاغل از رایانه برای آن استفاده می کنند اطلاق می شود.فناوری اطلاعات ساخت شبکه های ارتباطی برای یک شرکت،حفاظت از داده ها و اطلاعات ، ایجاد و مدیریت بانک های اطلاعاتی ،کمک به کارمندان در عیب یابی مشکلات رایانه ها یا دستگاه های تلفن همراه یا انجام کارهای دیگر برای اطمینان از کارایی و امنیت سیستم های اطلاعاتی تجاری است.

طراحی وب چیست؟ چگونه وب سایت خوب طراحی کنیم؟

طراحی وب چیست؟ منظور از طراحی وب ، طراحی وب سایت هایی است که در اینترنت نمایش داده می شوند. این معمولاً به جنبه های تجربه کاربری توسعه وب سایت به جای توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی سایت در گذشته بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ متمرکز بود. با این حال ، از […]

تکنولوژی هوشمند یا هوش مصنوعی چه تعریفی دار...

خیلی از افراد هنوز هم با شنیدن واژه هوش مصنوعی یا تکنولوژی هوشمند به ربات ها فکر می کنند و تصور می کنند که منظور از هوش مصنوعی ربات هایی است که کارهایی را که روی شان طراحی شده اند را انجام دهند. اما واقعیت با آنچه که تصور می شود تفاوت دارد

رباتیک چیست؟

رباتیک ، طراحی ، ساخت و استفاده از ماشین آلات (روبات) برای انجام وظایفی که به طور سنتی توسط بشر انجام می شود. ربات هر دستگاهی که به طور خودکار کار می کند و جایگزین تلاش انسان می شود اگرچه ممکن است از لحاظ ظاهری به انسان شباهت نداشته باشد و عملکردی را به روشی انسانی انجام دهد.

طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن حرفه ای و سفارشی

طراحی وب سایت و وب اپلیکیشن حرفه ای و کاملا سفارشی در سطح شهری و سطح کشوری کلان با کاربردهای صنعتی و شخصی و شرکتی توسط تیم حرفه ای ناب کد با بیش از 8 سال تجربه فنی موفق به صورت تضمینی با به کارگیری جدیدترین و بهینه ترین روش های طراحی ابزارهای وب