شبکه سازی چیست؟ انواع شبکه سازی ها و شبکه سا...

شبکه سازی تبادل اطلاعات و ایده ها در بین افراد با یک حرفه مشترک یا علاقه خاص ، معمولاً در یک موقعیت غیررسمی اجتماعی است. شبکه سازی اغلب با یک نقطه مشترک آغاز می شود. شبکه سازی توسط متخصصان برای گسترش حلقه های آشنایی خود ، آگاهی از فرصت های شغلی در زمینه های خود و افزایش آگاهی آنها از اخبار و روند رشته های خود و یا در جهان بزرگ استفاده می شود. (اصطلاح شبکه رایانه ای به پیوند دادن چندین دستگاه گفته می شود تا بتوانند به راحتی

بیوانفورماتیک چیست؟ قابلیت های بیوانفورمات...

بیوانفورماتیک کاربرد فناوری محاسباتی برای مدیریت انبار اطلاعاتی است که به سرعت در حال رشد است و مربوط به زیست شناسی مولکولی است. بیوانفورماتیک زمینه های مختلف تحصیلی را شامل می کند از جمله علوم کامپیوتر ، زیست شناسی مولکولی ، بیوتکنولوژی ، آمار و مهندسی. این به ویژه برای مدیریت و تجزیه و تحلیل مجموعه های زیادی از داده ها ، مانند داده های تولید شده در زمینه های ژنومیک و پروتئومیک ، مفید است.

اینفوگرافیک چیست؟ چه چیزی اینفوگرافیک خوبی ...

رایج ترین تعریف اینفوگرافیک آن را به سادگی به عنوان نمایش بصری اطلاعات و داده ها توصیف می کند. با ترکیب عناصر تصویر متن ، نمودار ، نمودار و اخیراً ویدیو ، اینفوگرافیک ابزاری موثر برای ارائه داده ها و توضیح مسائل پیچیده به گونه ای است که می تواند به سرعت به بینش و درک بهتر منجر شود. علیرغم محبوبیت اصلی اخیر آن ، سالهاست که در اتاقهای خبری در سراسر جهان تحت "چتر" طراحی تحریریه مورد استفاده قرار می گیرند. در چند سال گذشته ، صنعت اخبار همچنین

علوم رایانه چیست؟ فارغ التحصیلان علوم کامپی...

علوم رایانه ، مطالعه رایانه ها و محاسبات ، از جمله مبانی نظری و الگوریتمی آنها سخت افزار و نرم افزار و کاربردهای آنها برای پردازش اطلاعات رشته علوم کامپیوتر شامل مطالعه الگوریتم ها و ساختارهای داده ، طراحی کامپیوتر و شبکه ، مدل سازی داده ها و فرآیندهای اطلاعاتی و هوش مصنوعی است. علوم کامپیوتر برخی از مبانی خود را از ریاضیات و مهندسی می گیرد و بنابراین شامل تکنیک هایی از زمینه هایی مانند نظریه صف ، احتمال و آمار و طراحی مدار الکترونیکی است. علوم کامپیوتر همچنین

برنامه نویسی رایانه چیست؟ یک برنامه نویس کا...

برنامه نویسی رایانه فرایندی است که متخصصان برای نوشتن کدی استفاده می کنند که نحوه عملکرد رایانه ، برنامه یا نرم افزار را آموزش می دهد. در ابتدایی ترین حالت ، برنامه نویسی رایانه ای مجموعه ای از دستورالعمل ها برای تسهیل اقدامات خاص است. برنامه نویسان رایانه با نوشتن و تست کدی دستورالعمل هایی را برای اجرای رایانه ایجاد می کنند که برنامه ها و برنامه های نرم افزاری را قادر به کار می کنند. رایانه ها می توانند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند ، از لپ تاپ های

پایتون چیست؟ پایتون به طور گسترده ای مورد اس...

نحو پایتون به گونه ای طراحی شده است که خوانا و سر راست باشد. این سادگی پایتون را به یک زبان تدریس ایده آل تبدیل می کند و به تازه واردان این امکان را می دهد که آن را سریع انتخاب کنند. در نتیجه ، توسعه دهندگان زمان بیشتری را به فکر مسئله ای که در تلاش برای حل آن هستند می گذرانند و زمان کمتری را به فکر پیچیدگی های زبان یا رمزگشایی کدهای باقی مانده از دیگران می گذارند.

تجارت الکترونیکی چیست؟ تجارت الکترونیکی چگ...

 تجارت الکترونیکی به معاملات انجام شده از طریق اینترنت گفته می شود. هر بار که افراد و شرکت ها در حال خرید یا فروش آنلاین محصولات و خدمات هستند ، آنها درگیر تجارت الکترونیکی هستند. اصطلاح تجارت الکترونیکی فعالیتهای دیگری از جمله حراج آنلاین ، بانکداری اینترنتی ، درگاه پرداخت و بلیط آنلاین را نیز در بر می گیرد.

فناوری تنظیم کننده چیست؟ ویژگی های فناوری ت...

فناوری تنظیم کننده (Regtech) مدیریت فرآیندهای نظارتی در صنعت مالی از طریق فناوری است.وظایف اصلی فناوری تنظیم کننده شامل نظارت ، تنظیم گزارش و انطباق نظارتی است.فناوری تنظیم کننده (Regtech) متشکل از گروهی از شرکت ها است که از فناوری رایانش ابری از طریق نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) برای کمک به مشاغل و مقررات کارآمد و ارزانتر استفاده می کنند. Regtech به فناوری تنظیمی نیز معروف است. 

امنیت رایانه و انواع آن چیست؟ تهدیدهای امنی...

امنیت رایانه اساساً محافظت از سیستم ها و اطلاعات رایانه ای در برابر آسیب ، سرقت و استفاده غیر مجاز است. این فرآیند جلوگیری و تشخیص استفاده غیرمجاز از سیستم رایانه ای شما است. انواع مختلفی از امنیت رایانه وجود دارد که به طور گسترده برای محافظت از اطلاعات ارزشمند یک سازمان مورد استفاده قرار می گیرد.

فین تک (فناوری مالی) چیست؟ و فین تک در عمل چگو...

 از فناوری مالی (فین تک) برای توصیف فناوری جدیدی استفاده می شود که می خواهد تحویل و استفاده از خدمات مالی را بهبود بخشد و خودکار کند. هسته اصلی آن ، استفاده از فین تک برای کمک به شرکت ها ، صاحبان مشاغل و مصرف کنندگان است تا بتوانند با استفاده از نرم افزارها و الگوریتم های تخصصی که در رایانه ها و به طور فزاینده ای در تلفن های هوشمند استفاده می شوند ، عملیات مالی ، فرآیندها و زندگی خود را مدیریت کنند.